oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Kategorie Newsów ˇ ForumLuty 29 2020 05:30:08
Nawigacja
KLUBY
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
KS Mroczno
Novoplast Mszanowo
Ossa Biskupiec
Radomniak Radomno
UKS Żak Jamielnik
Wicher Gwiździny
Zamek Kurzętnik
HALOWA LIGA
Tabela
Terminarz/Wyniki

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 5
Najnowszy Użytkownik: Corpop84
Reklama
Terminarz/Wyniki

I i II kolejka

Jan-Pol Brzozie 0:1 Święty Tomasz NML
Tedi-Trans 4:2 Drużyna Zbyszka
Dallas Biskupiec 12:0 Liga Mistrzów
FSU Czajkowski 2:5 Jan-Pol Brzozie
Imex Kurzętnik 2:4 Tedi-Trans
FSU Czajkowski 7:1 ZS Bielice 
Drużyna Zbyszka 4:2  ZSZ Kurzętnik 
Liga Mistrzów 1:5  ZS Bielice 
Magistrat NML  4:4 KS Gwiździny
Dann-Trans 0:7 Dallas Biskupiec 
PSB Mazur 2:4 ZSZ Kurzętnik
Magistrat NML 4:2 Finishparkiet
KS Gwiździny 3:1 Dann-Trans
Finishparkiet 3:3 PSB Mazur

III i IV kolejka

Święty Tomasz NML 2:6 Tedi-Trans
Dallas Biskupiec 1:4 Finishparkiet
Dann-Trans 0:6 Jan-Pol Brzozie
Tedi-Trans 3:1 PSB Mazur
Dallas Biskupiec 1:2 Święty Tomasz NML
Finishparkiet 1:2 Jan-Pol Brzozie
Dann-Trans 1:1 Drużyna Zbyszka
PSB Mazur 1:0 ZS Bielice 
ZSZ Kurzętnik 3:5  ZS Bielice 
FSU Czajkowski 3:1 Imex Kurzętnik 
ZSZ Kurzętnik 4:2 Liga Mistrzów
Magistrat NML 3:5 FSU Czajkowski
Imex Kurzętnik 3:4 KS Gwiździny
Magistrat NML 16:1 Liga Mistrzów

V i VI kolejka

Dallas Biskupiec 0:3 FSU Czajkowski
Dann-Trans 3:4 ZS Bielice
Dallas Biskupiec 6:2 Imex Kurzętnik
FSU Czajkowski 3:1 Finishparkiet
Dann-Trans 0:2 Święty Tomasz NML
Finishparkiet 1:0 ZS Bielice 
Imex Kurzętnik 1:5 Drużyna Zbyszka 
Liga Mistrzów 1:6 Święty Tomasz NML 
Drużyna Zbyszka 2:2 KS Gwiździny
Jan-Pol Brzozie 3:1 PSB Mazur 
Tedi-Trans 4:2 KS Gwiździny
Liga Mistrzów 0:11 Jan-Pol Brzozie
Magistrat NML 4:0 ZSZ Kurzętnik
Tedi-Trans 1:2 ZSZ Kurzętnik

VII i VIII kolejka

Imex Kurzętnik 0:3 Magistrat NML
FSU Czajkowski 8:2 Dann-Trans
ZS Bielice 2:8 Magistrat NML
FSU Czajkowski 3:1 Święty Tomasz NML
Imex Kurzętnik 0:3 PSB Mazur
ZS Bielice 1:3 Święty Tomasz NML
Drużyna Zbyszka 6:1 PSB Mazur
Dallas Biskupiec 1:3 Jan-Pol Brzozie
Liga Mistrzów 0:2 Drużyna Zbyszka
KS Gwiździny 0:2 Finishparkiet
ZSZ Kurzętnik 1:2 Jan-Pol Brzozie
Tedi-Trans 4:1 Dallas Biskupiec
KS Gwiździny 2:3 ZSZ Kurzętnik
Finishparkiet 1:0 Tedi-Trans

IX i X kolejka

Liga Mistrzów 1:4 Tedi-Trans
ZSZ Kurzętnik 1:2 FSU Czajkowski
Liga Mistrzów 2:5 Imex Kurzętnik
Drużyna Zbyszka 2:5 FSU Czajkowski
Finishparkiet 7:1 Imex Kurzętnik
Magistrat NML 3:7 Dallas Biskupiec
ZS Bielice 0:1  Drużyna Zbyszka 
Finishparkiet 3:0  Święty Tomasz NML 
KS Gwiździny 6:2 Dallas Biskupiec
Dann-Trans 1:7 Magistrat NML
ZS Bielice 0:7 Jan-Pol Brzozie
Święty Tomasz NML 1:1 PSB Mazur
Jan-Pol Brzozie 1:1 KS Gwiździny
PSB Mazur 7:3 Dann-Trans

XI i XII kolejka

Jan-Pol Brzozie 0:1 Tedi-Trans
FSU Czajkowski 1:2 Tedi-Trans
Jan-Pol Brzozie 2:1 Drużyna Zbyszka
ZS Bielice 3:1 Imex Kurzętnik
Drużyna Zbyszka 4:2 Dallas Biskupiec
Magistrat NML 4:1 PSB Mazur
Dann-Trans 1:4 Imex Kurzętnik
Święty Tomasz NML 1:1 Magistrat NML
PSB Mazur 2:5 Dallas Biskupiec
ZSZ Kurzętnik 2:0 Dann-Trans
Liga Mistrzów 0:9 Finishparkiet
Święty Tomasz NML 3:1 KS Gwiździny
ZSZ Kurzętnik 0:6 Finishparkiet
KS Gwiździny 4:2 Liga Mistrzów

XIII i XIV kolejka

Finishparkiet 7:1 Drużyna Zbyszka
Imex Kurzętnik 1:4 Święty Tomasz NML
Drużyna Zbyszka 2:9 Magistrat NML
Imex Kurzętnik 0:4 Jan-Pol Brzozie
Świety Tomasz NML 1:2 ZSZ Kurzętnik
Jan-Pol Brzozie 3:0 Magistrat NML
ZSZ Kurzętnik 1:4 Dallas Biskupiec
Liga Mistrzów 1:6 Dann-Trans
PSB Mazur 5:3  FSU Czajkowski
KS Gwiździny 5:3 ZS Bielice
Dann-Trans 0:3 Tedi-Trans
PSB Mazur 3:2 Liga Mistzów
KS Gwiździny 0:5 FSU Czajkowski
ZS Bielice 0:2 Tedi-Trans

XV kolejka

Święty Tomasz NML 2:6 Drużyna Zbyszka
PSB Mazur 1:0 KS Gwiździny
Tedi-Trans 1:1 Magistrat NML
ZSZ Kurzętnik 1:6 Imex Kurzętnik
FSU Czajkowski 3:0 Liga Mistrzów
Dallas Biskupiec 4:2 ZS Bielice
Finishparkiet 5:1 Dann-Trans
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ranking
1.Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - 289
2.Radomniak Radomno - 99
3.Ossa Biskupiec Pomorski - 44
4.KS Mroczno-Grodziczno - 41
5.Zamek Kurzętnik - 37
6.Novoplast Mszanowo - 18
6.Wicher Gwiździny - 18
8.UKS Żak Jamielnik - 6
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
right border
unten links unten rechts


46766 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu